Dobré Jitro

dobrejitro.cz

Tak budete svým životem dělat Pánu čest a stále se mu líbit, ve všem ponesete ovoce dobrých skutků, budete růst v poznání Boha, a z moci jeho božské slávy nabudete síly k trpělivosti a radostné vytrvalosti.
Bible - Koloským 1,10.11

Přej a bude ti přáno. Dej a bude ti po zásluze dáno. A pak s radostí můžeš vychutnat každičké sluníčkové nové ráno. Nedáš-li nic, nic nedostaneš a do otravného dne tak akorát vstaneš.Honza Volf

úterý 1 duben 2008

Svátek: Erika

předchozí další
Zobrazit kalendář
dobrejitro.cz

Autor: Dobrejitro

Zobrazit

A jsme vděčni...

Vážení příznivci Dobrého jitra,
před čtyřmi lety jste mohli na svých počítačích v kancelářích, pracovnách, školách i domovech zhlédnout první stránku internetového portálu www.dobrejitro.cz. Každé následující pracovní ráno jsme pilně vybírali povzbuzující biblické citáty a citáty historických osobností, stejně jako výroky známých lidí současnosti. Navíc jsme přidávali zajímavé příběhy nebo poezii mající v sobě alespoň malý náboj ke zlepšení mezilidských vztahů či jen vedoucí k zamyšlení nad životem. Více než 1000 barevných fotografií Vám pak mohlo usnadnit každodenní vstup do náročného pracovního procesu.
‘Radovat se znamená vyhledávat příležitosti k poděkování’ - napsal kdysi švýcarský protestantský teolog Karl Barth. A my se dnes opravdu radujeme. Váš zájem o tyto stránky stále stoupá.
Děkujeme za Vaši milou přízeň, kterou svými odběry do e-mailu a častou návštěvou stránek projevujete. Také děkujeme všem co zaslali fotografie nebo nějaký text. S nastupujícím pátým rokem projektu dobrejitro.cz a teplým jarem roku 2008 Vám všem přejeme nejen hodně pozitivních dobrých jiter, pokoje a radosti, ale i Božího požehnání.

redakce www.dobrejitro.cz