Dobré Jitro

dobrejitro.cz

Jak můžeš říci svému bratru: ‘Bratře, dovol, ať ti vyjmu třísku, kterou máš v oku’, a sám ve svém oku trám nevidíš? Pokrytče, nejprve vyjmi trám ze svého oka, a pak teprve prohlédneš, abys mohl vyjmout třísku z oka svého bratra.
Bible - Lukáš 6,42

Každá chyba je příležitostí se něčemu naučit.Osho

Středa 29 srpen 2007

Svátek: Augustýn

předchozí další
Zobrazit kalendář
dobrejitro.cz

Autor: Marie Hajná

Zobrazit

E-mail

Už delší dobu si říkám, že nevím, co si mám myslet o Rosťovi Homolovi. Mnohokrát jsem mu totiž posílal určitou otázku či informaci e-mailem a on mi nikdy neodpověděl. Asi mu za to nestojím. Teď navíc zdržuje vydání nového rozpisu služeb, protože jsem stále neobdržel jeho příspěvek do programu, který potřebuji.
Tak jsem mu zavolal. Jenže on o ničem nemluví, jen se mě snaží laskavě upozornit na zaslání nového rozpisu. Přichází chvíle pravdy. Dívám se na jeho internetovou adresu a vidím, že už čtvrt roku mám místo ‘Homola’ – ‘Holoma’. Proto mu nemohlo ode mě nic přijít! Omluvil jsem se a srdečně jsme se tomu zasmáli.
Pro příště si však chci pamatovat, že je velice důležité zkontrolovat si nejdříve „svůj přijímač“, než začnu, byť v duchu, obviňovat druhého. Vždyť ten „trám“ ve vlastním oku je někdy tak špatně vidět.

Václav Vondrášek