Dobré Jitro

dobrejitro.cz

Já jsem Žid a narodil jsem se v Tarsu v Kilikii, ale vychován jsem byl zde v Jeruzalémě. V Gamalielově škole jsem byl přesně vyučen zákonu našich otců...Bible - Skutky apoštolské 22,3

Vědět a znát, to mnohý by chtěl, ale učit se nechce.Walther von der Vegelweide

Pátek 1 říjen 2010

Svátek: Igor

předchozí další
Zobrazit kalendář
dobrejitro.cz

Autor: Pavel Dvouletý

Zobrazit

Nové pořady v televizi HopeTV

Podzim začal barvit listy stromů, dřívější večerní soumrak a mlhavé počasí nás vede k tomu, abychom více času trávili v našich domovech.
Chcete-li alternativu, jak naplnit volné chvíle, můžete vyzkoušet vysílání internetové televize HopeTV. Je vaším koníčkem vaření? Chcete si zacvičit? Zajímá vás názor zajímavého hosta na aktuální téma? Chcete se dozvědět něco o základech křesťanství? Lákají vás dokumenty se záběry z exotických zemí? Máte rádi duchovní hudbu? Nejen tato témata ale i životní příběhy našich současníků nebo třeba i historických postav, najdete v programu internetové televize HopeTV, která je partnerem projektu dobrejitro.cz.

Zajímavé informace, upozornění na vysílané premiéry a program této televize jsou obsahem nového týdeníku „Týden s HopeTV“. Tento týdeník najdete ke stažení na stránkách www.hopetv.cz , můžete si jej také stáhnout přímo nebo si objednat jeho pravidelné posílání e-mailem: info@hopetv.cz.